Finał XVI Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS i Wiedzy na temat uzależnień 2017

Finał
XVI Wojewódzkiego Konkursu
Wiedzy o HIV/AIDS
i Wiedzy na temat uzależnień –
rozstrzygnięty!

1 grudnia 2017 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie odbyła się XVI edycja Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o HIV/AIDS i Wiedzy na temat uzależnień.

Do finału przystąpiło 36 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych spośród uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz klas drugich i trzecich gimnazjów z całego województwa. Uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą na temat  HIV, AIDS, uzależnień oraz chorób przenoszonych drogą płciową. Test konkursowy został przygotowany przez panią Barbarę Osiecką z Terenowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Kwidzynie.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice:
Sandra Sabiszewska  z klasy IIIc oraz Ilona Orzechowska z klasy IIIa.

Miło nam zakomunikować , że obie wypadły znakomicie:
Sandra zajęła miejsce pierwsze (tym samym powtórzyła sukces Michała Kapicy z zeszłego roku), a Ilona zajęła miejsce piąte.

Zapraszamy do Galerii                                                       Serdecznie gratulujemy!
P. Anna Puścion