Dyskoteka charytatywna 01.12.2017

DYSKOTEKA CHARYTATYWNA

ul. Grunwaldzka – dyskoteka charytatywna 01.12.2017 w PCKiS w godzinach 17:00 – 19:00 dla klas 7a, 7b, 7c, 7d i klas gimnazjalnych.

Każdy kto przyniesie dar na wybraną akcję charytatywną „Pluszowy Miś” lub „Polacy Kresowym Straceńcom” będzie zwolniony z opłaty za wstęp i dodatkowo dostanie słodki poczęstunek – kawałek ciasta lub babeczkę.
Jeśli wypieków będzie więcej będzie możliwość ich zakupu, a zebrane środki przeznaczymy na zakup darów.

Atrakcją wieczoru będzie krótki kurs Zumby poprowadzony przez uczennice naszej szkoły.

Zapraszamy 🙂

(Dyskoteka dla klas IV – VI odbędzie się tak jak wcześniej planowano 29 listopada od 16:00 do 18:00 w PCKiS. Samorząd uczniowski zapewnia konkurs i wróżby andrzejkowe. Nie będzie sprzedaży na akcje charytatywne)

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.