„Polacy Kresowym straceńcom” – pomoc Polakom na wschodzie

Kochani! Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i w związku z tym nasza szkoła bierze udział w akcji charytatywnej, która trwa od 27 listopada do 6 grudnia 2017 roku.

Tym razem chcemy pomóc polskim dzieciom z bardzo ubogich rodzin, dzieciom z domów dziecka, mieszkających na terenie Grodzieńszczyzny i Wileńszczyzny, a także ostatnim żyjącym na terenie Litwy i Białorusi żołnierzom Armii Krajowej. Zbieramy produkty spożywcze o długim terminie ważności, środki czystości, a także słodycze. Zostawiamy je w sekretariatach szkoły przy ulicy Obrońców Westerplatte i Grunwaldzkiej. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i dziękujemy za bezinteresowną pomoc.

Koordynatorem akcji jest pani Monika Baranowska- Piasek.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Działalność charytatywna. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.