Dzień Języków Obcych 2017

BUDYNKI PRZY UL. WETERPLATTE – 2 i 3 godzina lekcyjna

Klasy IV-VII przychodzą na lekcję 2. i zostają w tej samej sali na 3. lekcji. Nauczyciel, który przejmuje klasę na trzeciej lekcji realizuje z uczniami kolejne zadania z listy. Uczniowie muszą mieć kredki, mazaki i przynajmniej 1 słownik angielsko-polski / polsko-angielski na klasę.
Na przerwach będą puszczane piosenki w różnych wersjach językowych.

BUDYNEK PRZY UL. GRUNWALDZKIEJ – 4 i 5 godzina lekcyjna

Klasy przychodzą na lekcję 4. i zostają w tej samej sali na 5. lekcji. Nauczyciel, który przejmuje klasę na piątej lekcji realizuje z uczniami kolejne zadania z listy. Uczniowie muszą mieć kredki, mazaki i przynajmniej 1 słownik angielsko-polski / polsko-angielski na klasę.
Na przerwach będą puszczane piosenki w różnych wersjach językowych.

Zadania nie są wyznaczone do zrobienia na czas, więc klasy realizują je po kolei na dwóch godzinach lekcyjnych.
Prace klas będą wywieszone na korytarzach szkolnych.

W klasach VII lekcje/zadania przygotuje i zrealizuje p. Iza Pudlak. Będą one dotyczyły języka niemieckiego.

Zapraszam do Galerii z Grunwaldzkiej

Współorganizator
Monika Piasek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.