VI Ogólnopolski Turniej Maszyn Wodnych – etap regionalny 2017

Etap regionalny VI Ogólnopolskiego Turnieju Maszyn Wodnych odbył się 7.04.2017r. w Skierniewicach. Turniej organizowany jest przez Piaseczyńską Fundację Ekologiczną. Z naszej szkoły udział wzięło 6 drużyn z klas II i I c. Drużyny startowały w dwóch konkurencjach – moc (M) lub wydajność (W). W nawiasie pogrubionym drukiem konkurencja, w której startowała drużyna.

Reprezentanci szkoły:

1. Łezka – Dawid Peskowski, Hubert Tatara – I c (M- 21s, W – 4,68l) – VI miejsce
  2. Branat – Dominik Bakaj, Nataniel Żochowski – II a (M-44,343s, W – 6,33l)- X miejsce
  3. Actimel – Julian Okraszewski, Marcin Pietruszyński, Michał Berg – II b – (M-23,56s, W – 13,02l) – X miejsce
  4. Albatros – Patrick Barwinski, Maciej Modrzewski, Marcel Maciejewski – II c (M-12,48s, W-3,91l) – IV miejsce
  5. Miszczowie Painta – Mateusz Zawilski, Cezary Kwiatkowski – II c (M-11,687s, W-5,75l) – IX miejsce
  6. Zespół Mozarta – Maciej Drzażdżewski, Szymon Lorentowicz, Kacper Sowiński – II d (M-0, W-0)

Uczniowie pojechali pod opieką
p. Marioli Romel-Kosiedowskiej i p.Roberta Budki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.