Finał IV Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej

pzłFinał IV Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej:
„Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław”
rozstrzygnięty!

25 maja 2016 r. w Elblągu odbył się Finał IV Olimpiady Wiedzy Przyrodniczej „Przyroda Powiśla, Warmii i Żuław”. Do finału przystąpiło 108 uczniów wyłonionych w eliminacjach szkolnych z 41 gimnazjów położonych na terenie Elbląskiego Okręgu PZŁ. W etapie szkolnym, który odbył się 25.04.2016r., startowało łącznie przeszło 800 uczniów.

Miło nam zakomunikować, że reprezentanci naszego gimnazjum w finale spisali się znakomicie i zajęli dwa miejsca na podium:
– Kamil Kozakiewicz (IIId)II miejsce
– Jakub Kubich (IIIb) – III miejsce

Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w zeszłorocznym finale olimpiady Weronika Michałowska zajęła miejsce I (dwa lata temu była trzecia), a Jakub Kubich miejsce III.

Więcej informacji na temat olimpiady                                             P. Anna Puścion

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.