Gminny Konkurs Historyczny – 1050 rocznica chrztu Polski

pobrane (7)Sukces naszych uczniów w Gminnym Konkursie Historycznym „Polska pierwszych Piastów – w 1050 rocznicę chrztu Polski”

28 kwietnia 2016 trójka uczniów naszej szkoły brała udział w Gminnym Konkursie Historycznym „Polska pierwszych Piastów – w 1050 rocznicę chrztu Polski”. Konkurs ten odbył się w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu, a nasza szkoła była jego współorganizatorem.
Miło nam zakomunikować, że reprezentanci Gimnazjum w Prabutach wypadli we współzawodnictwie z innymi szkołami bardzo dobrze i zajęli w kategorii szkół gimnazjalnych wszystkie miejsca na podium:
I miejsce Dominik Bakaj (klasa I a)
II miejsce Nataniel Żochowski (klasa I a)
III miejsce Malwina Prusinowska (klasa II a)
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe, a Pan Burmistrz oraz Dyrektor PCKiS obiecali również zorganizowanie wycieczki dla zdolnych „historyków” w czerwcu tego roku.
Gratulujemy!

Zapraszamy do Galerii!

M. Śmieszniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.