*2015/2016

ABSOLWENCI
Gimnazjum im. Marii Curie-Skłodowskiej w Prabutach
Rok szkolny 2015/2016

Rocznik 2000 / 89 absolwentów:

Klasa 3a
wychowawca: Edyta Kowalska
1.     Adamczyk Małgorzata

2.     Andrzejewski Kewin
3.     Barwinski Dennis
4.     Bieszczad Agata
5.     Hurynowicz Filip
6.     Jaworski Hubert
7.     Kroczyk Aleksandra
8.     Kisieliczyn Konrad
9.     Kot Julia
10.  Kuś Natalia
11.  Kuśmierska Iwona
12.  Łąsiak Kacper
13.  Maciejewski Miłosz
14.  Pietruszyńska Patrycja
15.  Rzeszotek Bartłomiej
16.  Sibila Julia
17.  Siłakowski Patryk
18.  Słuszniak Radosław
19.  Sobieraj Anna
20.  Sodoma Julia
21.  Stępka Adrian
22.  Stępka Hubert
23.  Szczepański Patryk
24.  Tobiasz Natalia
25.  Zboiński Bartosz
Klasa 3b
wychowawca: Andrzej Iwański
1.     Brzozowski Dawid

2.     Czyż Kacper
3.     Ćwiek Mateusz
4.     Dworaczek Patrycja
5.     Garczarczyk Kacper
6.     Jasiński Kacper
7.     Klajn Daria
8.     Kubich Jakub
9.     Kurlapska Natalia
10.  Łukaszewski Miłosz
11.  Markowicz Szymon
12.  Niziałek Dominika
13.  Piotrowska Jessica
14.  Potrzeszcz Adrian
15.  Przeczewski Kamil
16.  Rebeszko Marta
17.  Włodarczyk Izabela
18.  Wojtysiak Julia
19.  Woźny Maria
20.  Wyruch Cezary
21.  Zieliński Simone
22.  Żurawska Patrycja
Klasa 3c
wychowawca: Ryszard Kosin
1.     Bizewski Maciej

2.     Chmielewski Jakub
3.     Czeszejko Filip
4.     Dobosz Marta
5.     Grau Kacper
6.     Jabłońska Milena
7.     Karpińska Julia
8.     Kemski Kamil
9.     Kłos Michał
10.  Krysztoforska Sandra
11.  Kuchta Andrzej
12.  Ługowski Damian
13.  Łukasiak Patrycja
14.  Misiewicz Krzysztof
15.  Podlewski Mateusz
16.  Przechadzka Adrianna
17.  Rynkowska Agata
18.  Skoczyński Kacper
19.  Staniewicz Krystian
20.  Śmietańska Paulina
21.  Zakrzewski Kacper
22.  Zwaliński Adrian
Klasa 3d
wychowawca: Mariola Romel-Kosiedowska
1.     Cierlińska Patrycja

2.     Czeszejko Mateusz
3.     Dereń Zuzanna
4.     Dyja Jakub
5.     Dziuba Weronika
6.     Gabriel Patryk
7.     Galicka Rozalia
8.     Gwizdała Dominik
9.     Kapica Jan
10.  Kass Natalia
11.  Kozakiewicz Kamil
12.  Lewandowska Karolina
13.  Markowski Mateusz
14.  Nowicka Zuzanna
15.  Radoła Dawid
16.  Rączka Nikola
17.  Reda Dominik
18.  Szołucha Marcelina
19.  Tomaszewicz Maria
20.  Węgrecka Wiktoria

NAJLEPSI ABSOLWENCI                                             NAJLEPSZY ABSOLWENT
Rok szkolny 2015/2016                                                                  Rok szkolny 2015/2016

  1. Andrzejewski Kewin                                                                  Kamil Kozakiewicz
  2. Kroczyk Aleksandra
  3. Łąsiak Kacper
  4. Stępka Hubert
  5. Tobiasz Natalia
  6. Zboiński Bartosz
  7. Klajn Daria
  8. Kubich Jakub
  9. Łukaszewski Miłosz
  10. Rebeszko Marta
  11. Wojtysiak Julia
  12. Czeszejko Filip
  13. Dobosz Marta
  14. Grau Kacper
  15. Kłos Michał
  16. Misieiwcz Krzysztof
  17. Zwaliński Adrian
  18. Galicka Rozalia
  19. Kapica Jan
  20. Kozakiewicz Kamil
  21. Lewandowska Karolina

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć