Gimnazjada Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych

Miejsce rozgrywek Gimnazjum Prabuty  Termin 9.10.2015 r.

Drużyna- Szkoła 1 2 3 4 P.pom Miejsce
Gim. 2 Kwidzyn xx 4 3 4 11 I
Gim. Ryjewo 0 xx 2,5 4 6,5 II
Gim. Prabuty 1 1,5 xx 3,5 6 III
Gim. Trumiejki 0 0 0,5 xx 0,5 V

W turnieju zdecydowanym faworytem była drużyna aktualnych mistrzów województwa – Gimnazjum nr 2 z Kwidzyna, która nie traci punktów zarówno w półfinale jak i w finale. Szkoda że tylko jedna drużyna może brać udział w dalszych rozgrywkach. Wynik naszej drużyny nie w pełni odzwierciedla jej grę. W meczu z Kwidzynem walka trwała do końca i zapowiadało się na sensacyjny  remis ostatecznie przegraliśmy 1:3. W meczu z Ryjewem zamiast zdecydowa-nego zwycięstwa chwila nieuwagi  doprowadziła do minimalnej porażki.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Kewin Andrzejewski, Julia Wojtysiak, Filip Hurynowicz, Zuzanna Łazarczyk, Jan kapica, Mikołaj Lechowski. – Sędzia Jan Bożek

Administrator

Ten wpis został opublikowany w kategorii Sport, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.