*2011/2012

Rocznik 1996 – liczba absolwentów: 115

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Marcelina Reda .

 

Klasa 3a
Wychowawca klasy:
mgr Edyta Kowalska
Skład klasy:
Abramowicz Paweł, Cieciera Krzysztofa, Cieciera Tomasz, Dworacki Adrian, Dziuba Oktawia, Frankiewicz Patrycja, Gudyń Kamila, Jarmosz Michał, Kabaciński Karol, Klejnowski Bartosz, Koniszewska Alicja, Pilarska Kaja, Podlewska Ewelina, Serafinowicz Aldona, Szczuczko Natalia, Tchórz Adrian, Tomczuk Anna, Wiertel Bartosz, Wiertel Ola, Zelwak Krzysztof
Klasa 3b
Wychowawca klasy:
mgr Urszula Jurek
Skład klasy:
Brzezińska Klaudia, Czeszejko Patryk, Deorocki Łukasz, Karolak Artur, Kołakowski Jakub, Komar Karol, Korycki Karol, Krasiński Paweł, Lipińska Edyta, Mikuła Aleksandra, Misiewicz Aleksandra, Mosakowska Jagoda, Pietruszewska Natalia, Rutecki Mateusz, Skinder Anna, Stonio Karol, Strumik Nikodem, Suwiński Jakub, Szczęsna Katarzyna, Warumzer Jakub, Wedelsted Sebastian, Żarczyński Paweł
Klasa 3c
Wychowawca klasy:
mgr Anna Puścion
Skład klasy:
Agejczyk Marta, Drzażdżewska Justyna, Drzażdżewska Magdalena, Dziewirski Dawid, Fydrych Martyna, Jarosińska Joanna, Jarosińska Katarzyna, Jurżalinas Ewa, Kajewski Mariusz, Kossak Karol, Kossak Klaudia, Król Mateusz, Lotarska Sylwia, Mrozińska Weronika, Nowicka Marta, Pluskota Patrycja, Rzepnikowska Patrycja, Rzosiński Patryk, Sowa Agata, Stasiak Kamila, Szewc Piotr, Świąder Joanna, Wojtek Adrian
Klasa 3e
Wychowawca klasy:
mgr Joanna Łukowa
Skład klasy:
Achrem Patrycja, Arendt Kacper, Gudyń Arkadiusz, Kalka Katarzyna, Kawka Krystian, Kluska Anna, Łukasiak Paulina, Mańkowski Jakub, Mierzwicka Patrycja, Nowicka Patrycja, Orzechowski Bartłomiej, Pułka Łukasz, Rosa Klaudia, Rybacka Aneta, Sikora Szymon, Skrzypek Karol, Strześniewska Martyna, Szepelakowska Małgorzata, Szmudanowska Izabela, Tatara Daniel, Wasilak Marta, Zając Filip, Zasowska Beata
Klasa 3f
Wychowawca klasy:
mgr Ewa Kosińska
Skład klasy:
Car Aleksandra, Cendrowski Paweł, Chrzanowski Artur, Czyż Andżelika, Dołęgowski Paweł, Goyk Izabela, Jędra Martyna, Kołodyńska Małgorzata, Koper Anna, Kowalczuk Bartosz, Krawczyk Karol, Kwolek Dominika, Łozińska Dorota, Łukasiak Patryk, Major Ada, Manelska Ewelina, Pacocha Wojciech, Papis Agata, Raszkowski Tomasz, Reda Marcelina, Smarzyński Sebastian, Stańczak Agata, Sulikowski Jakub, Ważny Arkadiusz, Wisińska Natalia, Zawieracz Hubert, Żmijewski Leszek

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć