*2010/2011

Rocznik 1995 – liczba absolwentów 110

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Julia Agnieszka Laskowska.

 

Klasa 3a
Wychowawca klasy:
mgr Joanna Łukowa
Skład klasy:
Anders Przemysław, Bąkowski Wojciech, Cendrowski Karol, Dołęgowski Piotr, Górnikieiwcz Karolina, Hiszczyńska Martyna, Hiszczyński Rafał, Joniak Sylwia, Juryjczuk Natalia, Klepacka Agata, Laskowska Julia, Pawłowska Dorota, Puchałowicz Adam, Słowińska Katarzyna, Szmiszke Michał, Sztandera Patryk, Wojtysiak Anna, Wysocka Aleksandra
Klasa 3b
Wychowawca klasy:
mgr Danuta Urbanowicz
Skład klasy:
Bajerowski Damian, Buszko Przemysław, Graczyk Marta, Grzywiński Adrian, Gudyń Julita, Jankowski Marcin, Jałoszyński Wojciech, Misiewicz Anna, Piórkowska Zuzanna, Rawicz Krzysztof, Rogoziński Konrad, Sobieraj Karolina, Szałaj Łukasz, Tokarska Agata, Wiertel Dominika, Wilk Dominik, Zwierzchowska Magdalena, Żochowska Barbara
Klasa 3c
Wychowawca klasy:
mgr Robert Budka
Skład klasy:
Anders Piotr, Białobłocka Aleksandra, Daroszewski Mateusz, Grzywiński Paweł , Karolak Marta, Klimek Marta, Korycka Karolina, Kościelski Mateusz, Leszczyński Mateusz, Meller Michał, Modrzewska Paulina, Orlańczyk Wojciech, Pytlarczyk Arkadiusz, Skazalska Oktawia, Słowiński Michał, Traskowska Oliwia, Włodarczyk Piotr, Wójcik Wojciech
Klasa 3d
Wychowawca klasy:
mgr Mariola Romel-Kosiedowska
Skład klasy:
Adamkiewicz Michał, Andrzejewski Gracjan, Cieślak Paulina, Czerwiński Mateusz, Fedoruk Wojciech, Kamińska Katarzyna, Kosin Alicja, Krasińska Martyna, Martynowska Weronika, Mikołajków Artur, Nowicki Patryk, Orkiszewski Łukasz, Piętka Sandra, Przywitowski Bartosz, Przywitowska Magda, Szczepański Arkadiusz, Śmietańska Agnieszka, Świąder Wojciech, Tobiasz Aleksander, Traczyk Magdalena
Klasa 3e
Wychowawca klasy:
mgr Agnieszka Stachyra
Skład klasy:
Duszyńska Joanna, Firgolska Monika, Grabka Karol, Groszewska Katarzyna, Kanigowski Wojciech, Kosiba Katarzyna, Kruszczyński Jakub, Kuriata Aleksandra, Kwolek Maciej, Mierzwicki Michał, Miłocka Agata, Pawłowski Łukasz, Promiński Adrian, Przewłocka Oliwia, Rymsza Justyna, Szpociński Mateusz, Szurgot Patryk, Śliwińska Iwona
Klasa 3f
Wychowawca klasy:
mgr Jan Bożek
Skład klasy:
Bolechowski Kamil, Bożek Igor, Chrzanowska Joanna, Horbaczewski Kamil, Jankowski Tomasz, Jarosińska Karolina, Kierepka Patrycja, Klejnowska Marta, Kordowski Szymon, Krajewski Mateusz, Łazarczyk Grzegorz, Mazurkiewicz Michalina, Mazurkiewicz Michał, Piepiórka Michał, Proć Paulina, Szczęśniak Joanna, Szymecki Mariusz, Urbanowicz Emilia

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć