*2008/2009

Rocznik 1993 – liczba absolwentów: 127, Rada Pedagogiczna  15.06.2009r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 18.06.2009r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Dawid Piotr Adamkiewicz.

 

Klasa 3a
wychowawca klasy:
mgr Urszula Jurek

Skład klasy:

Buszko Joanna, Cendrowski Rafał, Dankowski Mateusz, Daroszewska Aneta, Duńska Maria, Janiewicz Jarosław, Jarosińska Roksana, Kalinowska Magdalena, Konopka Kamil,Kordalski Mariusz, Kosin Katarzyna, Laskowska Anna, Rynkowski Dawid, Rzemiński Kamil, Skóra Mateusz, Szmudanowski Dawid, Sztylak Damian, Tomkowska Monika, Węgrecka Anna, Winiarska Paulina, Woźny Szymon, Zaremba Łukasz.

Klasa 3b
wychowawca klasy:
mgr Ewa Jakubiak

Skład klasy: 

Bartnik Anna, Błachewicz Dawid, Ciepierska Katarzyna, Jachowska Karolina, Janicka Martyna, Jankowska Ewelina, Kłodowski Piotr, Lewandowska Aleksandra, Miłocki Piotr,Orzechowski Patryk, Pawelec Sara, Pazdan Dorota, Przewłocka Justyna, Rebeszko Rafał, Rzempouch Marta, Sawicki Eliasz, Skwirowski Grzegorz, Sobieraj Paweł, Stankiewicz Paweł,Stasiak Arkadiusz, Suwińska Zuzanna, Szałaj Karolina, Szczepański Dawid.
Klasa 3c
wychowawca klasy:
mgr Irena Kanigowska

Skład klasy:

Agejczyk Mateusz, Anders Aleksandra, Baranów Artur, Biruta Katarzyna, Cendrowska Katarzyna, Chłopski Ireneusz, Dybich Joanna, Dyja Karolina, Gadecka Patrycja,Kacperska Karolina, Karol Grzegorz, Kaszubowski Kamil, Konrad Kamil, Kudełka Maciej, Maksymiec Marcin, Nachorna Karolina, Narolski Piotr, Nehring Magdalena, Pańczeszna Monika, Wacławski Paweł,Wacławski Piotr,Wiśniewska Magdalena.

Klasa 3d
wychowawca klasy:
mgr Anna Puścion

Skład klasy:

Banaszewska Anna, Chmielewski Paweł, Dalecka Karolina, Grabara Dobrosława, Grzegorczyk Mateusz, Hamulczuk Jarosław, Huta Malwina, Janiewicz Damian, Karolak Agata,Lewandowska Katarzyna, Mrozińska Paulina, Osowska Konstancja, Pluskota Agata, Rebeszko Damian, Ruciński Marcin, Wojciechowski Krzysztof, Wysocki Jakub, Zgurzyńska Marta.

Klasa 3e
wychowawca klasy:
mgr Ewa Andrzejewska

Skład klasy:

Adamkiewicz Dawid, Chlebowski Sebastian, Chuderski Mateusz, Dalecki Rafał, Gwizdała Kaja, Jarosiński Kamil, Jurek Monika, Jurżalinas Magdalena, Kamińska Małgorzata,Kot Aleksandra, Lewandowska Malwina, Łukowy Tomasz, Misiewicz Adam, Papis Magdalena, Piaskowski Sebastian, Ronkowska Monika, Rynkowski Patryk, Tokarski Bartosz, Wiertel Weronika, Woch Natalia, Żochowska Aleksandra.

Klasa 3f
wychowawca klasy:
mgr Danuta Banaszewska

Skład klasy:

Baranowska Klaudia, Bogusz Filip, Brodowski Kamil, Brzozowska Marzena, Czeszejko Paulina, Dąbrowski Filip, Galiniewska Monika, Goyk Klaudia, Iwański Piotr, Jarzębski Tomasz, Kanigowski Jakub, Kęska Paulina, Kwiatkowski Robert, Leśniewska Tamara, Pawłowski Krzysztof, Raszkowski Jarosław, Rucka Barbara, Strumik Aleksandra, Wichowska Klaudia, Wiechowski Robert, Żarczyńska Izabela.

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć