*2007/2008

Rocznik 1992 – liczba absolwentów: 121, Rada Pedagogiczna 11.06.2008r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 19.06.2008r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Anna Maliszewska

 

Klasa 3a
Wychowawca klasy:
mgr  Małgorzata Silska

Skład klasy:
Błażejewicz Edyta, Buszkiewicz Joanna, Cendrowski Michał, Drzażdżewski Bartłomiej, Golenia Malwina, Grabowski Mateusz, Grzegorczyk Adrian, Jakóbczak Maryna, Jakubiak Mateusz, Kurlapska Żaneta, Lechowska Paulina, Malinowski Piotr, Mierzyński Karol, Papis Aleksandra, Paszkowski Piotr, Rawicz Grzegorz, Reschke Dajana.

Klasa 3b
Wychowawca klasy:
mgr Danuta Urbanowicz

Skład klasy:
Anders Dorota, Car Artur, Chrzanowska Aleksandra, Dąbrowski Łukasz, Drzażdżewska Paulina, Drzażdżewski Ignacy, Gunajew Grzegorz, Gusztyn Agata, Hanas Szymon, Kordalski Patryk, Kotowska Agnieszka, Kuncicki Cezary, Laubenstein Wojciech, Łukowy Dariusz, Maliszewska Anna, Mrozińska Agata, Olechno Dawid, Pasternak Anna, Śmietańska Justyna, Traskowski Sebastian, Zarzecki Daniel.

Klasa 3c
Wychowawca klasy:
mgr Edyta Kowalska

Skład klasy:
Baranów Michał, Bogatek Joanna, Frydrych Bartłomiej, Jabłoński Tomasz, Kamińska Monika, Karolewska Natalia, Komar Patryk, Koralewski Kamil, Krasiński Piotr,Kuncicka Kaja, Kwiatkowska Justyna, Lechowski Kamil, Piepiórka Rafał, Połeć Ewelina, Stańczak Aleksandra, Stawiarz Grzegorz, Tatara Izabela, Warumzer Magdalena,Zboińska Aleksandra, Zima Marcin.

Klasa 3d
Wychowawca klasy:
mgr Marianna Nowak

Skład klasy:
Chmielewski Michał, Czajkowski Patryk, Dwornik Patrycja, Grabka Mateusz, Grocholski Karol, Grzywiński Dawid, Jurek Dominik, Kryszkiewicz Natalia, Lech Paulina, Lipińska Aleksandra, Michalak, Paulina, Miżejewska Karolina, Nowak Marcin, Pątkowski Piotr, Peskowski Bartosz, Piotrowski Paweł, Pluta Natalia, Sadowska Sandra,Sprzążka Kamil, Wąsik Marzena, Woch Dominika, Woch Weronika.

Klasa 3e
Wychowawca klasy:
mgr Maciej Śmieszniak

Skład klasy:
Anders Martyna, Brodowski Tomasz, Brzeziński Marek, Chmielewski Paweł, Dołęgowska Aleksandra, Fulara Artur, Jakimowicz Michalina, Klejnowski Mateusz, Kosiński Marcin, Lewandowska Ewelina, Lewandowski Piotr,Marciniak Karol, Paszkowski Rafał, Pawłowski Jędrzej, Preis Anna, Słowińska Aleksandra, Smoliński Marcin, Stachyra Dominika, Strumik Adrianna, Szarama Dariusz, Szołucha Karolina.

Klasa 3f
Wychowawca klasy:
mgr Ewa Kosińska

Skład klasy:
Armatys Michał, Baranowski Mateusz, Berdeńska Aneta, Błachewicz Krzysztof, Chmielewska Monika, Duszyński Tomasz, Furman Aleksandra, Idec Marcin,Jarzembowska Daria, Kaczorowski Paweł, Kołakowska Małgorzata, Liszewski Edwin, Majewska Ilona, Mańkowska Agnieszka, Mendalka Justyna, Sulikowski Dominik.

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć