*2006/2007

Rocznik 1991 – liczba absolwentów: 120, Rada Pedagogiczna  14.06.2007r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 21.06.2007r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Paulina Barbara Korol, Anna Kinga Pilśniak

 

Klasa 3a

Wychowawca klasy:
mgr Ewa Jakubiak

 

Skład klasy:
Banaszewska Agata, Błachuta Łukasz, Cierliński Łukasz, Czyż Marta, Grabiński Przemysław, Grabka Olga, Grodzicka Aleksandra, Jagusz Damian, Jędras Łukasz, Kosin Aleksandra, Kozioł Agnieszka, Kruszczyński Mateusz, Ługowska Dominika, Marzec Sylwia, Mendalka Krystian, Radtke Katarzyna, Rychlik Katarzyna, Słuszniak Marcin, Sowiński Kamil.

 

Klasa 3b

Wychowawca klasy:
mgr Małgorzata Jaworska

 

Skład klasy:
Błachewicz Ewelina, Cierlińska Żaneta, Dzwonkowski Jakub, Galiniewski Tomasz, Goleniewski Mateusz, Joniak Klaudia, Klejnowska Agata, Klejnowska Beata, Kołakowski Przemysław, Krajnik Marcin, Maj Kamil, Markuszewska Karolina, Miczewska Dorota, Mosakowska Katarzyna, Narolski Mariusz, Papis Piotr, Reschke Dawid, Rosa Patrycja, Stawiarz Magdalena, Stuba Maciej.

 

Klasa 3c

Wychowawca klasy:
mgr Agnieszka Stachyra

 

Skład klasy:
Borowska Marta, Chrzanowska Ewelina, Duch Przemysław, Dumkiewicz Katarzyna, Dymkowska Paulina, Gwizdała Joanna, Ignaczewski Jarosław, Kwiatkowski Adrian, Mędrek Joanna, Nadolski Maciej, Nawrocka Marta, Pawłowski Michał, Pobereźny Kamil, Rutecki Bartosz, Sokołowski Łukasz, Sondowski Przemysław, Sowińska Katarzyna, Ważna Milena, Wojtysiak Klaudia, Zaremba Kamila, Zwierzchowski Mateusz.

 

Klasa 3d

Wychowawca klasy:
mgr Jan Bożek

 

Skład klasy
Huta Mateusz, Janiewicz Dawid, Jurek Oktawia, Kapela Monika, Kossak Arleta, Krawiec Paweł, Krychowiak Dominika, Liczbiński Marcin, Maciąg Ewa, Michalska Justyna, Nowasielski Daniel, Ocicka Karolina, Pasternak Rafał, Potoplak Kamila, Promiński Przemysław, Reszka Małgorzata, Szymecki Daniel, Timoszuk Piotr, Walkowski Artur, Wiktorowska Marta, Zwierzchowska Agata.

 

Klasa 3e

Wychowawca klasy:
mgr Joanna Stefanowska

 

Skład klasy:
Abramowicz Katarzyna, Beksa Tomasz, Erwardt Jacek, Grzywiński Piotr, Jabłońska Donata, Jordan Marcin, Kleisa Mariusz, Kwiatkowska Oliwia, Latopolska Kinga, Lewandowska Natalia, Michalski Adam, Mikuła Patryk, Ostrowski Patryk, Piaskowska Ewelina, Przechadzki Artur, Raszkowska Milena, Socha Paweł, Traczyk Aleksandra, Urbanowicz Oliwia.

 

Klasa 3f

Wychowawca klasy:
mgr Mariola Romel-Kosiedowska

 

Skład klasy:
Biedrzycka Estera, Cieciera Ewa, Dąbrowska Renata, Fafińska Dominika, Fingajska Karolina, Jackiewicz Dawid, Kapica Tomasz, Klepacz Miłosz, Korol Paulina, Krysiak Marcin, Kwiatkowska Patrycja, Łazarczyk Tomasz, Miązek Małgorzata, Narolski Mateusz, Pilśniak Anna, Pilśniak Artur, Ponelajd Katarzyna, Stonio Wojciech, Taraszkiewicz Martyna, Wiśniewski Karol.

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć