*2005/2006

Rocznik 1990 – liczba absolwentów: 156, Rada Pedagogiczna  19.06.2006r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 23.06.2006r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Sylwia Ferenc, Joanna Barbara Preis.

 

Klasa 3a

Wychowawca klasy:
mgr Danuta Banaszewska

 

Skład klasy:
Car Magdalena, Cendrowski Marcin, Dąbrowski Rafał, Duch Agnieszka, Duch Łukasz, Grabka Mateusz, Hnatyszyn Ewa, Janik Damian, Kamiński Paweł, Kasprzak Paulina, Kłosiński Krzysztof, Krasińska Joanna, Lewandowski Kamil, Litwińska Sylwia, Łukaszewski Mateusz, Łukowa Anna, Malinowska Anita, Matuszewska Justyna, Mosiejczyk Paulina, Piaskowski Dawid, Sadowska Patrycja, Ściągaj Anna, Szachłowicz Piotr, Urbanowicz Aleksander, Warchlewski Michał.

 

Klasa 3b

Wychowawca klasy:
mgr Grażyna Jakimczuk

 

Skład klasy:
Abramowicz Maciej, Boguszewicz Katarzyna, Dziuba Joanna, Gadecki Jacek, Harytczak Marta, Komar Patrycja, Komuda Agata, Kosek Paweł, Kruszczyńska Magda, Kubicki Przemysław, Malinowski Karol, Niziałek Sylwia, Pułka Aleksandra, Sicińska Żaneta, Stanek Bartosz, Stankiewicz Mateusz, Stępka Agata, Sztylak Patryk, Wacławski Bartosz, Wilkowski Krzysztof, Wisińska Nina, Wojewódzki Jakub, Wróblewski Igor, Zaremba Patrycja, Zaborowska Malwina,

 

Klasa 3c

Wychowawca klasy:
mgr Irena Kanigowska

 

Skład klasy:
Aleksiewicz Agata, Aleksiewicz Olga, Anders Magdalena, Brzuzy Marek, Chachuła Jakub, Chrzanowska Dagmara, Dąbrowska Agata, Dąbrowska Monika, Homa Krzysztof, Janiewicz Agnieszka, Kapela Aleksandra, Klajn Natalia, Klejnowski Rafał, Kuncicki Sebastian, Michałowska Magdalena, Mikuła Mateusz, Ocicka Ewelina, Pluta Krzysztof, Sienkiewicz Anna, Sokołowski Krzysztof, Stankiewicz Wojciech, Ulatowska Aneta, Wojtysiak Ewelina, Żmuda Piotr,

 

Klasa 3d

Wychowawca klasy:
mgr Ewa Andrzejewska

 

Skład klasy:
Baranow Aleksandra, Beksa Joanna, Chrząszcz Jakub, Czeszejko Paweł, Demczyński Krzysztof, Dudalska Violetta, Duszyński Grzegorz, Dymczyńska Dagmara, Fiałkowska Magdalena, Grabka Arkadiusz, Gurzyńska Weronika, Jarzębski Damian, Jurek Aleksandra, Kapuścińska Karolina, Kierepka Magdalena, Kulmanowski Michał, Lemańska Aleksandra, Leszczyszyn Sylwia, Łazarczyk Katarzyna, Malinowski Paweł, Promiński Bartosz, Tukalska Jagoda, Tukalski Kamil, Winiarski Artur, Zgurzyńska Beata.

 

Klasa 3e

Wychowawca klasy:
mgr Anna Puścion

 

Skład klasy:
Adamczyk Anna, Anders Magdalena, Andrzejewska Marta, Borowska Paulina, Czeszejko Katarzyna, Daroszewska Magdalena, Ferenc Sylwia, Fingajski Wiktor, Gwozdowicz Tomasz, Kołodziejski Artur, Kurowski Jacek, Łukaszewska Natalia, Łukaszewski Rafał, Małkowski Mateusz, Nachorna Magdalena, Pazdan Kamil, Pepel Cezary, Piórkowski Michał, Sosnowska Weronika, Trzcińska Monika, Wierzbowska Katarzyna, Woch Agnieszka.

 

Klasa 3f

Wychowawca klasy:
mgr Urszula Jurek

 

Skład klasy:
Badura Kamila, Chomiszczak Agnieszka, Dalecka Andżelika, Jakimowicz Aleksandra, Kaczorowski Karol, Karolak Ewa, Kostrzewa Szymon, Koszewnikow Lena, Krawiec Marcin, Kudełka Kamil, Łukasiak Ewelina, Małkowska Paulina, Marczyk Michał, Oleszkiewicz Mateusz, Preis Joanna, Pułka Przemysław, Sibila Małgorzata, Skrzypek Katarzyna, Skwirowski Tomasz, Stórlis Robert, Sztamborska Marlena, Szymski Mariusz, Warumzer Marek, Zaleśkiewicz Anna.

 

Klasa 3g

Wychowawca klasy:
mgr Ryszard Kosin

 

Skład klasy:
Haponiuk Artur, Jędra Jarosław, Kowalska Iwona, Kowalski Przemysław, Liwin Emilia, Papis Agnieszka, Potuczko Krzysztof, Sicińska Magdalena, Sosnowska Monika, Świąder Łukasz, Waszewicz Damian.

 

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć