*2004/2005

Rocznik 1989 – liczba absolwentów: 154, Rada Pedagogiczna odbyła się 20.06.2005r.    

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 24.06.2005r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

 NAJLEPSZY ABSOLWENT: Maciej Jerzy Filipowicz

 

Klasa 3a

Wychowawca klasy:
mgr Małgorzata Jaworska
Skład klasy:
Bruździak Jolanta, Erward Anna, Gawęda Paulina, Grabińska Katarzyna, Hille Marcin, Jurys Łukasz, Kaniewski Wojciech, Kossak Łukasz, Król Justyna, Kryszkiewicz Sylwia, Lipiński Tomasz, Meller Karol, Olszewska Justyna, Orzołek Kamila, Sumbar Monika, Zając Łukasz

Klasa 3b

Wychowawca klasy:
mgr Małgorzata Silska
Skład klasy:
Achrem Piotr, Andrzejewska Natalia, Barcikowska Katarzyna, Biruta Marcin, Bobowska Joanna, Demczyńska Dominika, Dębowski Damian, Drężek Ewelina, Filipowicz Katarzyna, Filipowicz Maciej, Galiniewska Ewelina, Grocholski Kamil, Kłodowski Paweł, Matuszewska Marlena, Mierzwicka Natalia, Miłocka Monika, Nachorny Łukasz, Ociecki Jacek, Samson Joanna, Sobieraj Anna, Szczepański Kamil, Śnieda Monika, Węgrecki Tomasz, Wysocka Ewa

Klasa 3c

Wychowawca klasy:
mgr Bożena Dołęgowska
Skład klasy:
Aleksiewicz Arkadiusz, Baranik Ksenia, Baranow Mateusz, Cieślikiewicz Ewelina, Cieślikiewicz Paulina, Druzd Małgorzata, Dzienisiewicz Romualda, Hiszczyńska Karolina, Kapica Mateusz, Karczewski Bartosz, Kowalska Barbara, Kozibski Patryk, Krzysztoforski Karol, Lipińska Anna, Piaskowska Joanna, Pietruszczak Karolina, Sojka Sandra, Stępień Marcin, Stępka Piotr, Wajs Dominika, Warumzer Rafał, Wiśniewska Izabela, Woźniak Grzegorz, Woźniak Krzysztof

Klasa 3d

Wychowawca klasy:
mgr Marianna Nowak
Skład klasy:
Adamkiewicz Paweł, Banaszewski Grzegorz, Błachuta Martyna, Car Marcin, Cierlińska Izabela, Dalecka Katarzyna, Jakubowska Agata, Kaczor Alicja, Kempka Edyta, Kosiński Aekadiusz, Kreja Joanna, Leszczyszyn Krzysztof, Łysik Paulina, Markiewicz Natalia, Mędrek Paulina, Panikowski Paweł, Piepiórka Aneta, Potoplak Agnieszka, Smaroń Joanna, Szmiszke Katarzyna, Widawski Rafał

Klasa 3e

Wychowawca klasy:
mgr Maciej Śmieszniak
Skład klasy:
Anders Monika, Chachuła Marta, Dąbrowski Andrzej, Dumkiewicz Małgorzata, Galiniewska Paulina, Graszkiewicz Aneta, Grzybicka Agnieszka, Grzymkowska Urszula, Gryń Paweł, Klimek Katarzyna, Kunce Małgorzata, Kwiatkowska Katarzyna, Janiewicz Andrzej, Jarmosz Mariusz, Nowak Paweł, Rucka Katarzyna, Sobieraj Adrian, Sołtyski Damian, Urbanowicz Anna, Węgrecka Paulina, Wilkowski Łukasz, Zboiński Paweł, Zwierko Jędrzej

Klasa 3f

Wychowawca klasy:
mgr Danuta Urbanowicz
Skład klasy:
Adamkiewicz Marta, Bańkowski Marcin, Bańkowski Szymon, Graszkiewicz Krzysztof, Grodzicka Magdalena, Gwizdała Katarzyna, Jarzynka Daniel, Klejnowska Magdalena, Kowalski Mariusz, Kuźma Łukasz, Kwiatkowski Tomasz, Palicki Michał, Pasternak Radosław, Siciński Mariusz, Sosnowski Karol, Wesołowska Marta, Winiarska Katarzyna, Włodarczyk Karolina, Woch Monika, Woźniak Kalina, Wykner Kamil

Klasa 3g

Wychowawca klasy:
mgr Ewa Kosińska
Skład klasy:
Anders Krystyna, Anders Małgorzata, Baranowska Beata, Budzelewski Kamil, Dołęgowska Paulina, Dubiela Karol, Dymidowska Katarzyna, Harytczak Tomasz, Kaszubowski Krzysztof, Kozłowski Krzysztof, Lewandowska Monika, Przybyła Kinga, Piaskowski Łukasz, Sadowska Anna, Urbanowicz Leszek, Wąs Kamila, Wiśniewska Kamila, Włodarczyk Zbigniew, Wróbel Agata

Klasa 3l

Wychowawca klasy:
mgr Stefan Stefanowski
Skład klasy:
Barcikowski Jarosław, Janik Aneta, Kwiatkowska Justyna, Laskowska Monika, Michalska Beata, Pluta Anna

 

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć