*2003/2004

Rocznik 1988 – liczba absolwentów: 171, Rada Pedagogiczna 16.06.2004r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 24.06.2004r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Wojciech Hnatyszyn.

 

Klasa 3a

Wychowawca:
mgr Mariola Romel-Kosiedowska
Skład klasy:
Dziewirski Tomasz, Filipkowska Marzena, Granica Karol, Jaworska Marlena, Kapusta Grzegorz, Kapusta Piotr, Kotyński Łukasz, Kulpa Łukasz, Manelski Andrzej, Mioduski Łukasz, Nicgórska Anna, Piórkowska Iwona, Podlasek Anna, Prusek Sebastian, Przybysz Bartosz, Przybysz Mateusz, Sawicka Ewelina, Szpeflik Dariusz, Tchórz Aleksandra, Weta Wioletta, SZielenkiewicz Katarzyna

Klasa 3b

Wychowawca:
mgr Andrzej Iwański
Skład klasy:
Chojnacki Krystian, Cyganowska Monika, Drozdowska Mariola, Galiniewski Piotr, Hnatyszyn Wojciech, Janaszewski Marcin, Kaczorowska Justyna, Karpowicz Szymon, Klejnowski Karol, Kossak Milena, Kostrzewa Mateusz, Kropidłowski Wojciech, Kwiatkowska Marzena, Leszczyszyn Katarzyna, Lipińska Karolina, Ługowski Rafał, Milewska Jolanta, Paszkowska Ewa, Piaskowska Justyna, Rudowska Martyna, Rychcik Beata, Sadowska Patrycja, Skrzypek Krzysztof, Telus Karol, Timoszuk Michał, Tobiasz Joanna, Warumzer Paulina

Klasa 3c

Wychowawca:
mgr Tomasz Piasecki
Skład klasy:
Baran Agata, Baran Jakub, Cierliński Przemysław, Gudyń Paweł, Jobczyk Maciej, Komuda Łukasz, Kozibski Artur, Kozicz Olga, Kutowska Ewa, Kwiatkowski Damian, Lewiczenko Grzegorz, Łazarczyk Anna, Markuszewska Ilona, Michalski Marcin, Orłowski Marcin, Ostrowska Barbara, Piepiórka Gabriela, Reks Magdalena, Sikora Emilia, Słowińska Monika, Szymecka Sandra, Urbanowicz Paulina, SŻółtowska Ewelina

Klasa 3d

Wychowawca:
mgr Renata Szulowska
Skład klasy:
Achrem Paweł, Bąkowski Zbigniew, Cyganowska Julia, Gajewski Rafał, Jachimstal Mateusz, Kacperska Dagmara, Katewicz Magdalena, Kołodyńska Joanna, Kopowska Marta, Kosmalski Paweł, Kotlarek Milian, Kotowska Małgorzata, Kruszczyńska Oktawia, Kruszyńska Karolina, Kuś Paulina, Manelski Dariusz, Michalska Joanna, Nadolski Karol, Stępkowska Dorota, Ściągaj Monika, Wieliczko Artur, Wilk Krzysztof, Wisła Paweł, Wiśniewski Marek, Zwierzchowska Paulina

Klasa 3e

Wychowawca:
mgr Jan Bożek
Skład klasy:
Bożek Karol, Chlebowski Artur, Chrobot Konrad, Domżalska Ewa, Dzwonkowski Maciej, Furman Piotr, Kaniecki Jacek, Kaniuka Natalia, Klejnowska Judyta, Kłodowska Kamila, Kłosińska Ewa, Koralewski Tomasz, Krajewska Ewa, Kudełka Marta, Leśniewska Beata, Łazarczyk Małgorzata, Marczyk Ewelina, Orlańczyk Beata, Orzechowski Paweł, Osowska Dagmara, Rakowiecka Kamila, Rumiński Rafał, Siciński Jarosław, Silska ALicja, Węgrecki Łukasz, Wojtysiak Paweł, Zając Mateusz

Klasa 3f

Wychowawca:
mgr Joanna Brzozowska
Skład klasy:
Buszko Michał, Demczyński Paweł, Dołęgowska Magdalena, Domozych Dorota, Jarosińska Aneta, Jaworska Joanna, Juryjczyk Agata, Klimek Krzysztof, Lewandowski Michał, Łysik Anna, Malinowska Natalia, Markuszewski Radosław, Orzech Aleksandra, Pobereźny Karol, Rutkowski Jarosław, Welsand Dorota, Welsand Mariusz, Węgrecka Agata, Zamiara Edyta

Klasa 3g

Wychowawca:
mgr Barbara Krasucka
Skład klasy:
Borkowska Anna, Cylc Paweł, Dudalska Karolina, Fedoruk Katarzyna, Górnikiewicz Marta, Jurek Marcin, Kosiedowska Dagmara, Kosiedowski Dawid, Krajewski Jakub, Krychowiak Marta, Kuś Michał, Kwiatkowska Katarzyna, Mączyńska Monika, Pawelec Magdalena, Pobereźny Mariusz, Socha Marlena, Stefanowska Sonia, Szkutnik Aneta, Ulatowska Karolina, Urbanowicz Rafał, Warumzer Karolina, Wiśniewski Arkadiusz, Wróbel Michał, Zaremba Martyna

Klasa 3l

Wychowawca:
mgr Stefan Stefanowski
Skład klasy:
Ciepliński Arkadiusz, Jarmosz Paweł, Kukliński Jacek, Maszota Piotr, Rządzki Tomasz

 

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć