*2002/2003

Rocznik 1987  – liczba absolwentów: 193, Rada Pedagogiczna odbyła się 11.06.2003r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 18.06.2003r. w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Paula Weronika Zosiak.

 

Klasa 3a

Wychowawca:
mgr Zdzisław Budka
Skład klasy:
Filipkowska Anna, Fydrych Marcin, Gawęda Joanna, Grzybicki Mariusz, Jakubowska Natalia, Kapuścińska Karolina, Katewicz Małgorzata, Kłosowski Sebastian, Kotyński Kamil, Kulmanowski Łukasz, Manelski Piotr, Milewski Rafał, Ostrowski Marek, Pilch Mateusz, Przybysz Ewelina, Rożniak Sławomir, Socha Edyta, Szczygieł Anna, Szpeflik Kamil, Ścibiński Łukasz, Walasiewicz Marcin, Widawska Kinga, Zasadowska Anna

Klasa 3b

Wychowawca:
mgr Irena Kanigowska
Skład klasy:
Brodowska Monika, Brzozowski Marcin, Druzd Monika, Galiniewski Jarosław, Gawęda Jarosław, Graczyk Barbara, Konopacka Paulina, Kreja Justyna, Łazarczyk Marta, Malicka Ewelina, Miłocka Marta, Nadolska Marta, Orłowski Sebastian, Piepiórka Agata, Puchowska Magdalena, Reks Karol, Rzemińska Magdalena, Sienkiewicz Marta, Szedler Filip, Tukalski Michał, Wiśniewski Karol, Wojciechowski Mariusz, Zaleśkiewicz Krzysztof

Klasa 3c

Wychowawca:
mgr Danuta Banaszewska
Skład klasy:
Brzuzy Mikołaj, Cendrowski Jacek, Drzażdżewski Sławomir, Dulski Paweł, Grzegorczyk Kamila, Grzybicki Piotr, Kapica Szymon, Kędziora Bartosz, Kłosiński Rafał, Łabiszewski Radosław, Malicki Łukasz, Mierzwicka Lidia, Paszkowska Magdalena, Rutecka Małgorzata, Rygała Karolina, Rygała Katarzyna, Sobieraj Paulina, Szner Wioletta, Śnieda Katarzyna, Wysocka Agata, Zosiak Paula

Klasa 3d

Wychowawca:
mgr Grażyna Jakimczuk
Skład klasy:
Badziński Karol, Banacka Marta, Baran Krzysztof, Baran Paweł, Czeszejko Marcin, Dymidowska Dorota, Figura Krzysztof, Gieroń Dorota, Grzegorczyk Klaudia, Jarmosz Wioletta, Kaminiarz Radosław, Kaniecki Radosław, Król Krzysztof, Kwiatkowska Agnieszka, Makowski Damian, Małowiejski Krzysztof, Pakuła Anna, Reszka Olga, Sarbinowska Agata, Wawrzyn Marlena, Włodarczyk Krzysztof, Wyruch Agata, Zasowska Marta, Zelwak Radosław, Żarczyńska Marta

Klasa 3f

Wychowawca:
mgr Ewa Andrzejewska
Skład klasy:
Angielski Daniel, Bogusiewicz Kamil, Drembkowski Rafał, Fingajska Aleksandra, Grabara Rafał, Grobelna Anna, Grobelny Tomasz, Grodzicki Artur, Jankowska Ewa, Jastrzębska Estera, Jurkiewicz Justyna, Kaniecka Kamila, Konieczna Julia, Lange Barbara, Leśniewska Natalia, Longinus Klaudyna, Łukaszewski Przemysław, Prusik Arkadiusz, Stachowiak Karolina, Timoszuk Dorota, Timoszuk Mariusz, Trzciński Radosław, Wysocka Katarzyna, Zaremba Artur

Klasa 3g

Wychowawca:
mgr Urszula Jurek
Skład klasy:
Adamkiewicz Aleksandra, Anders Tomasz, Bożek Izabela, Chmielewska Ewa, Czajkowska Anna, Czubak Rafał, Dawidowski Krzysztof, Dołęgowski Przemysław, Gadecka Elżbieta, Gortatowska Aneta, Gostomczyk Paweł, Helbrecht Katarzyna, Kozłowski Kamil, Kubicka Joanna, Kudełka Marek, Löbau Ilona, Maciąg Monika, Miązek Monika, Mosiejczyk Jakub, Papis Bartłomiej, Pawelec Agnieszka, Staniewicz Karolina, Wiśniewski Radosław, Wojtysiak Natalia, Krzesińska Marta

Klasa 3i

Wychowawca:
mgr Anna Puścion
Skład klasy:
Burna Wioleta, Cieciera Katarzyna, Czerniak Hanna, Dołęgowska Dorota, Grębowski Karol, Janiewicz Krzysztof, Jurkiewicz Justyna, Kondel Marcin, Kosewski Karol, Kruszczyńska Weronika, Majewska Dorota, Orzechowska Iwona, Piotrowski Paweł, Ponelajd Marcin, Potoplak Monika, Radomski Andrzej, Rogoziński Łukasz, Rzosiński Robert, Sikorski Grzegorz, Smentoch Monika, Surwiło Krzysztof, Szymska Justyna, Zwierko Jarosław

Klasa 3j

Wychowawca:
mgr Andrzej Iwański
Skład klasy:
Armatys Ewelina, Błachewicz Marek, Błotko Beata, Grabińska Anna, Gryń Marta, Iwańska Agata, Jagielski Arkadiusz, Kaniuka Michał, Karpowicz Maciej, Klejnowska Ilona, Milas Urszula, Murawska Wioleta, Olszewski Tomasz, Ostrowska Monika, Papis Ewelina, Piórkowski Piotr, Sadowski Wojciech, Siciński Mariusz, Sobczuk Łukasz, Węgrecki Rafał

Klasa 3k

Wychowawca:
mgr Ryszard Kosin
Skład klasy:
Augustów Anna, Augustów Marek, Chmielewski Krzysztof, Cymer Dawid, Grzybicki Tomasz, Klajn Łukasz, Kwiatkowski Piotr, Pilkiewicz Sylwia, Potuczko Kamila, Sadaj Krzysztof

 

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć