*2001/2002

Rocznik 1986 – liczba absolwentów: 215, Rada Pedagogiczna odbyła się 17 czerwca 2002r.

Uroczyste wręczenie świadectw ukończenia gimnazjum odbyło się 20 czerwca 2002r. o godz. 13:00 w Miejskim Domu Kultury w Prabutach.

NAJLEPSZY ABSOLWENT: Aleksandra Magdalena Preis.

 

Klasa 3b:
Wychowawca:
mgr Małgorzata Silska
Skład klasy:
Baranow Łukasz, Czurak Anna, Dalecki Remigiusz, Dobaczewski Kamil, Dodanowicz Krzysztof, Drozdowska Emilia, Gadecka Edyta, Kęska Aleksandra, Kuncicki Marcin, Maj Katarzyna, Maśnicki Paweł, Michalska Monika, Mikuła Daniel, Pacocha Justyna, Popielarski Mariusz, Sokołowska Sylwia, Szostek Rafał, Tomkowska Emilia, Wilkowska Agata, Wiśniewska Monika, Wróbel Dawid
Klasa 3c
Wychowawca:
mgr Ewa Jakubiak
Skład klasy:
Beczek Joanna, Blinkiewicz Agnieszka, Bobowska Agnieszka, Czarnecki Marcin, Deorocka Emilia, Drozdowski Tomasz, Guzowski Krzysztof, Humiecki Błażej, Karczewski Piotr, Kępiński Łukasz, Kołodyńska Katarzyna, Kośka Tomasz, Krasucka Małgorzata, Król Katarzyna, Kuś Agnieszka, Malicki Marcin, Mankiewicz Monika, Marzec Agnieszka, Orlańczyk Ewa, Preis Aleksandra, Skwirowski Paweł, Słowicka Kamila, Służewska Beata, Staniewicz Małgorzata
Klasa 3d
Wychowawca:
mgr Małgorzata Jaworska
Skład klasy:
Beta Natalia, Ciepierski Maciej, Czajkowski Michał, Czarnecki Patryk, Dalecka Olga, Duszyński Radosław, Grembowski Bartosz, Grzelak Anna, Gwizdała Natalia, Jurkowska Anna, Kawka Joanna, Kłosowski Artur, Korol Patrycja, Kotańska Beata, Lewiczenko Piotr, Lewnau Sebastian, Pawęska Sławomir, Pośpiech Maciej, Rogoziński Patryk, Sepioło Joanna, Skinder Agata, Zielińska Magdalena
Klasa 3e
Wychowawca:
mgr Jan Bożek
Skład klasy:
Banaszewski Jarosław, Bereś Sylwia, Bobowski Dawid, Buszko Dariusz, Cieleżewicz Paulina, Kaczorowski Kamil, Łach Maciej, Łoziński Adam, Łuczkiewicz Emilia, Łukaszewska Katarzyna, Mosińska Joanna, Nadolski Łukasz, Orłowska Gabriela, Pomarańska Aleksandra, Próchnicki Grzegorz, Pytlarczyk Mateusz, Rumiński Radosław, Sadowski Rafał, Siciński Krzysztof, Szpocińska Monika, Terela Łukasz, Węgrecki Paweł, Wilary Wioleta, Wysocka Magdalena
Klasa 3f
Wychowawca:
mgr Marianna Nowak
Skład klasy:
Baran Iwona, Baranów Jarosław, Brzeziński Mirosław, Bruździak Monika, Chrzanowski Krzysztof, Ćwiek Aleksandra, Daroszewska Ewelina, Fedoruk Anna, Gierczak Joanna, Grębowska Joanna, Gusztyn Paweł, Karpowicz Paweł, Mazurkiewicz Bartosz, Milewski Łukasz, Murawska Marzena, Radomski Adam, Rutkowska Agata, Słowińska Agata, Suchocka Beata, Wiśniewski Arkadiusz
Klasa 3g
Wychowawca:
mgr Bożena Dołęgowska
Skład klasy:
Czaplińska Magdalena, Fabijański Adam, Grochowska Aneta, Kępka Tomasz, Kłuba Joanna, Laskowski Marcin, Małowiejski Łukasz, Miczewska Marta, Nowak Kamil, Oklesiński Krzysztof, Piotrowska Anna, Rychcik Damian, Słupek Dorota, Skóra Monika, Szczęśniak Dorota, Sztandera Anna, Tomaszewska Katarzyna, Włodarczyk Wioleta, Wojciechowski Rafał, Woronko Ewelina, Zielonka Piotr
Klasa 3h
Wychowawca:
mgr Ewa Kosińska
Skład klasy:
Chiliczkowski Sebastian, Jakimczuk Joanna, Karol Bartosz, Klimkowska Małgorzata, Kossa Sylwia, Koszewnikow Grzegorz, Łazarczyk Piotr, Mówiński Rafał, Nawalaniec Barbara, Ochał Anna, Ozga Marcin, Ponikowski Bartosz, Rychlica Przemysław, Rzemińska Agnieszka, Sokołowski Rafał, Sopel Joanna, Tatara Agata, Traskowska Ewelina, Urbanowicz Karolina, Warumzer Tomasz, Wesołowska Magdalena, Wieliczko Marcin
Klasa 3i
Wychowawca:
mgr Palmira Trzcińska
Skład klasy:
Dąbrowska Agnieszka, Grzelak Magdalena, Grzelak Malwina, Jakubowska Marlena, Karpisz Szymon, Kudełka Krzysztof, Lizińska Agata, Małkowska Małgorzata, Marzec Radosław, Pszenna Monika, Przechadzki Szymon, Pusz Mariusz, Słotwiński Kamil, Stępień Patrycja, Szarama Aleksandra, Szewczak Aneta, Szkutnik Sławomir, Szpociński Krzysztof, Terlik Marek, Widzgowska Iwona, Zamiara Radosław
Klasa 3j
Wychowawca:
mgr Danuta Urbanowicz
Skład klasy:
Bińkowska Natalia, Błażejewicz Żaneta, Burna Katarzyna, Chabowski Marcin, Cymer Arkadiusz, Demko Joanna, Druzd Maciej, Harytczak Justyna, Laskowski Andrzej, Katewicz Patrycja, Kłosowski Mariusz, Kukuła Ewelina, Kulpa Małgorzata, Kuśmierski Jan, Malicka Ewelina, Mrozińska Karolina, Nicgórska Kamila, Okuński Bartłomiej, Pietrzak Sylwia, Piórkowska Anna, Przybysz Kamila, Rakowiecki Damian, ikorski Rafał, Szpeflik Mirosław, Szpeflik Karol, Tchórz Edyta
Klasa 3k
Wychowawca:
mgr Stefan Stefanowski
Skład klasy:
Czerniak Anna, Drężek Sławomir, Haponiuk Marta, Kitajewska Justyna, Kitajewski Sławomir, Nowakowski Piotr, Nowotniak Aleksandra, Nowotniak Tomasz, Ostrowski Krzysztof, Paluch

 

pitr_green_arrows_set_1

 

Wróć